xx

xx

 • 1. Shrek 4 (2020)

  Shrek 4

  Shrek 4 izle - Shrek 4 Türkçe Dublaj izle : Şrek, Rumpelstiltskin ile anlaşarak yeniden insan yiyen dev olmaktan yana aldığı hazzı duymayı talep eder. Ancak kandırılarak Uzaklardaki Krallık’ta bir kaçıklar hapishanesine gibi bir yere gönderilir. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 2. Shrek 1 (2020)

  Shrek 1

  Shrek 1 izle - Shrek 1 Türkçe Dublaj izle : Shrek korkutucu görüntüye sahip yeşil dev bir troldür. Hayatını beraber geçirebileceği bir yaratık aramaktadır. Aradığı kişiyi sonunda bulur, fakat o Prenses Fiona’dır ve Shrek’in aksine oldukça güzeldir. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Shrek 3 (2020)

  Shrek 3

  Shrek 3 izle - Shrek 3 Türkçe Dublaj izle : Çok sevdiği eşi Prenses Fiona’nın babası Kral Harold rahatsızlanır. Bu durum Şrek’e oldukça zor anlar yaşatacaktır çünkü bir karar vermesi gerekir. Kral’ın yerine geçecek bir varis bulamazsa eğer, çok mutlu bir yaşam sürdüğü o bataklıktaki hayatından vazgeçerek tahta geçmek zorunda kalacaktır. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 4. Shrek 2 (2020)

  Shrek 2

  Shrek 2 izle - Shrek 2 Türkçe Dublaj izle : İlk filmin devamında Shrek ve Prenses Fiona balayından döner. Fiona’nın anne ve babasından bir yemek daveti aldıklarında büyük bir maceraya atılır. Şrek’in tüm ısrarlarına rağmen yemeğe gitmek zorunda kalan ikili, saraya vardıklarında herkesi şaşkınlığa düşürür. DAFFLix iyi seyirler diler.