Legend

Legend

 • 1. The Originals (2013)

  The Originals

  The Originals izle : The Vampire Daires'in bir parçası olan The Originals, ilk ve saf vampir olan Mikaelson kardeşlerden en güçlü ve hırslı olan Klaus’un taht mücadelesini anlatmaktadır. Klaus cadı, kurtadam ve vampirden oluşan güçlü bir melezdir ve New Orleans kurdu olarak şehri yeniden ele geçirmek ister. Fakat kendisi yokken New Orleans’tan sorumlu olan Marcel ile mücadele etmek zorunda kalır. Şehrin kralı olmanın yanında, sahip olduğu güç ve iktidarın bir varisinin olmasını ister. Elde ettiği güçle beraber birçok düşmanı olan Klaus, doğan mistik çocuğunu var olan ve olabilecek her tehditten korumak için her şeyi göze alır. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 2. Snowpiercer (2020)

  Snowpiercer

  Snowpiercer İzle - Snowpiercer Türkçe Altyazılı İzle : Dünyanın donmuş bir çorak toprak haline gelmesinden yedi yıl sonra, insanlığın kalıntıları dünyayı sınıf savaşı, sosyal adaletsizlik ve hayatta kalma politikaları olarak çevreleyen devasa, sürekli hareket eden bir trende mücadele etmeye zorlamaktadır. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Peaky Blinders (Türkçe Dublaj) (2013)

  Peaky Blinders (Türkçe Dublaj)

  Peaky Blinders Türkçe Dublaj İzle : 1.Dünya Savaşından sağ çıkan asker Thomas Shelby, savaşın travmasıyla baş etmeye çalışmaktadır. Thomas kıvrak zekası ve durdurulamaz hırsı sayesinde, ailesi ile birlikte kaçak at yarışları, bahisler, barlar ve daha bir çok illegal işler ile Birmingham şehrinde sözü geçen biri olur. Gözünü daima yükseklere diken ve her istediğini elde etmesini bilen bu adamın tek zaafı, Grace Burgess adında güzel bir casustur. Durdurulamaz bir şekilde yükselen Thomas, hedefleri, ailesi ve aşkı için mücadele etmektedir. DAFFLix iyi seyirler diler:)

 • 4. Lucifer (Türkçe Dublaj) (2016)

  Lucifer (Türkçe Dublaj)

  Lucifer Türkçe Dublaj izle : Dizide cehennemin efendiğini bırakmış olan mutsuz adam Lucifer yani diğer bir değişle şeytan, Los Angeles'ın ihtişamlı ve ışıltılı dünyası için krallığını ve tacını terk edip bu şehirde Lux adında bir bar kurar. Lucifer bir DC Comic karakteri olmakla birlikte aynı zamanda Cehennem Lordu olarak da söylenebilir. Dizide Lucifer Morningstar Los Angeles Polis departmanı için kötü suçluları yakalar ancak bir sırrı vardır o aslında yeryüzüne düşmüş bir melek yani şeytandır. Lucifer karakteri Neil Gaiman tarafından yaratılmakla birlikte Sandman isimli bir çizgi roman serisinin yardımcı karakterlerinden biri iken daha sonradan kendi çizgi roman serisine kavuştu. DAFFLix iyi seyirler diler..:)

 • 5. The Vampire Diaries (2009)

  The Vampire Diaries

  The Vampire Daires izle : Elena kısa bir süre önce ailesini trajik bir trafik kazasında kaybetmiştir. Henüz onların ölümünü kabullenememişken kasabaya gizemli bir genç adam gelir.Bu genç adamın gelmesiyle Elena'nın hayatı hiç olmadığı kadar sıra dışı, gizemli ve daha trajik olacaktır. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 6. Person of Interest (2011)

  Person of Interest

  Person of Interest izle - Person of Interest Türkçe Altyazılı izle : Harold Finch milyarder, yazılım dehası, hükümet için, tüm cep telefonlarını, e-postaları ve gözetim kameralarını kullanarak tüm dünyayı izleyerek terör eylemlerini gerçekleşmeden önce tespit etmek için tasarlanmış bir makine yaratır. Finch, makinenin her şeyi, potansiyel terörist eylemleri ve sıradan insanları içeren şiddet suçlarını gördüğünü keşfeder. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 7. Fringe (Türkçe Dublaj) (2008)

  Fringe (Türkçe Dublaj)

  Fringe Türkçe Dublaj İzle : FBI Ajanı Olivia Dunham, büyük bir gizemi çözmek için, akıl hastanesine yatırılmış bir bilim adamını ve onun oğlundan oluşan bir ekip kurar. Çözmeye çalıştığı gizem düşündüğünden daha derin ve şaşırtıcıdır.Bu gizem ajanı, bilimle, paralelle evrenin ve imkansız denen mantıkla birlikte mücadeleye sürükler.DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 8. Teen Wolf (2011)

  Teen Wolf

  Teen Wolf Türkçe Altyazılı 1080p izle : Dizi 1985 yılı yapımı olan Teen Wolf filminin TV uyarlamasıdır. MTV kanalı için Jeff Davis tarafından geliştirilmiştir. Dizide, Scott McCall (Tyler Posey) ormanda ölü bir kız ararken bir kurt adam tarafından ıssırılır. Kendisi lise öğrencisidir ve en iyi arkadaşı olan Stilinski (Dylan O'brien) dışında herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak yaşamaya devam eder. Diğer bir gizemli kurt adam Derek Hale (Tyler Hoechlin) ise ona hayatında kurt adam konusu ve vücudundaki değişiklikler konusunda yardımcı olacaktır. Genç Kurt (Teen Wolf) dizisi gençlik dizisi olmasına rağmen içerisinde bir çok türü harmanlamaktadır kimi zaman aksiyon kimi zaman romantik olabilmektedir.. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 9. Breaking Bad (2008)

  Breaking Bad

  Breaking Bad izle - Breaking Bad Türkçe Altyazılı izle : 50 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White evini geçindirebilmek için bir oto yıkamacıda ek iş yapmaktadır. Mütevazi bir yaşam süren White'ın ucuz bir evi, ucuz bir arabası sıradan bir hayatı vardır. Bir gün ileri derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Artık kalan ömrünün süresini tahmin etmektedir. Kalan ömrünü nasıl yaşayacağını düşünerek vakit kaybetmek yerine öldükten sonra karısının ve engelli oğlunun düzgün bir hayat yaşayabilmesi için bir çözüm yolu aramaya başlar. Tek kullanabileceği zekası ve kimya bilgisidir. Sokak aralarında uyuşturucu satan eski öğrencisi Jesse Pinkman'dan yardım ister. Walter White, kısa süre içinde inanılmaz bir değişim gösterecek ve olaylar hiç de planladığı gibi gitmeyecektir. DAFFLix iyi seyirler diler.