izleyeceklerimmmmmm

izleyeceklerimmmmmm

 • 1. Melancholia (2020)

  Melancholia

  Melancholia izle : Justine ve Michael, Justine’in ablasının gösterişli malikanesinde gösterişli bir düğünle evlenir. Ancak iki kız kardeş karakter olarak birbirleriyle oldukça zıttır. Justine depresyon ve melankoliye yatkınken ablası kız kardeşine göre daha normaldir. Düğün gününde ailenin her üyesinin sorunları bir bir yeryüzüne çıkacak, kutlama esnasında Melankolia adlı gezegenin yörüngeden çıkıp dünyaya doğru ilerlemeye başlamasıyla herkes kendi içinde kendi kıyametini yaşayacaktır. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 2. Psychopath Diary (2019)

  Psychopath Diary

  Psychopath Diary izle : Yook Dong-Sik, sıradan bir hayata sahip zayıf kişilikli biridir.Bir şirkette çalışan Dong-Sik öylesine zararsızdır ki kendisine olumsuz yaklaşım sergileyen insanlara dahi kötü davranamamaktadır.O bir gün, tamamen tesadüf eseri bir cinayete şahit olmuştur.Cinayet alanından katilin günlüğünü alır ve hemen oradan uzaklaşır ancak kaçarken bir kaza geçirir.Bu kaza sonrasında Yook Dong-Sik hafızasını yitirir.Kazadan önceki hayatına dair hiçbirşey hatırlayamadığı ve katilin günlüğüne sahip olduğu için kendini katil zanneder.Kazadan sonra o eski zararsız Dong-Sik’in yerini kendini katil zanneden biri almıştır. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Jinxed At First (2022)

  Jinxed At First

  Jinxed At First Türkçe Altyazılı izle : Geleneksel bir pazarda bir balıkçı olan Gong Soo Gwang, dürüst bir yaşam sürmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Ne yazık ki, inanılmaz derecede şanssız bir üne sahip ve sonuç olarak insanlar ne pahasına olursa olsun ondan kaçınmaya çalışıyor. Ona yaklaşmak isteyen kimse olmadığı için işleri sık sık zarar görür. Soo Gwang ne kadar uğraşırsa uğraşsın, lanetli kaderinden kaçmanın bir yolunu bulamıyor gibi görünüyor.her zaman bu kadar kasvetli değildi. Yedi yıl önce, Soo Gwang'ın tamamen normal, mutlu bir hayatı vardı ama her şey, kısa tanışmalarına rağmen hayatını sonsuza dek değiştiren Lee Seul Bi'nin başına geldiğinde değişti. O günden beri, ne zaman Seul Bi'yi hayal etse, başına korkunç bir şey gelir. Soo Gwang'ın bu kadının serveti üzerinde neden bu kadar garip bir etkisi olduğu hakkında hiçbir fikri olmamasına rağmen, Seul Bi biliyor. Annesinden miras kalan özel bir yeteneğe sahip olan iki kadın, bir kişinin geleceğini tek bir dokunuşla görebiliyor. Bu hediyeyi kendi çıkarları için kullanan varlıklı bir aile, Seul Bi ve annesini yıllarca esir tuttu. Kader, Seul Bi'ye kaçmak için ender bir fırsat verdiğinde, bunu alır ve doğruca Soo Gwang'a koşar. Bunca yıl önce şanssızlık serisini başlatan kadınla yüz yüze durmak, Soo Gwang, Seul Bi'ye yardım mı etmeli yoksa ondan kaçmalı mı emin değil. Biri özgürlüğe, diğeri kaderini değiştirmek için umutsuzken, Soo Gwang ve Seul Bi birbirlerinin en büyük müttefiki mi yoksa en kötü düşmanı mı olacak?..DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 4. Once Upon a Small Town (2022)

  Once Upon a Small Town

  Once Upon a Small Town Türkçe Altyazılı izle : Han Ji Yool, Seul'de veteriner olarak çalışmaktadır. Bir gün dedesinden bir telefon alır. Büyükbabası ayrıntılardan bahsetmiyor ama sesi ciddi geliyor. Han Ji Yool, büyükbabasının yaşadığı ve bir hayvan kliniği işlettiği Heedong Köyü'ne gitmeye karar verir. Orada, Han Ji Yool polis memuru Ahn Ja Young ile tanışır. Büyükbabasının aslında Avrupa'yı gezdiği ortaya çıktı. bıraktığı nota görebüyükbabası Han Ji Yool, büyükbabası uzaktayken, büyükbabasının hayvan kliniğini yarım yıllığına devralmak zorundadır. Ahn Ja Young polis memuru olmak için sınava hazırlanırken bile büyüdüğü Heedong Köyünde polis memuru olarak çalışmak istedi. Genellikle ilk ortaya çıkan ve ihtiyacı olan sakinlere yardım sağlayan kişidir. Han Ji Yool'un köydeki günlük hayatıyla ilgili rahatsızlıkları çözmesine yardımcı olur ve romantik bir ilişki geliştirirler...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 5. User Not Found (2021)

  User Not Found

  User Not Found Türkçe Altyazılı izle : Aynı ismi paylaşan iki kız lise öğrencisi hakkında romantik bir drama. İkisi de aynı anda yeni bir okula transfer olduğunda, bu fırsatı hayatlarını değiştirmek için kullanmayı umarak, kimliklerini değiştirmek için gizli bir sözleşme yaparlar. Shin Yi Joon, lisesindeki en popüler öğrencidir. Dışarıdan sert ve mesafeli görünse de, Shin Yi Joon aslında içeride çok yumuşak bir adamdır ve diğer öğrencilerle kavga etmek şöyle dursun, diğer insanlara hayır demekte bile zorlanıyor...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 6. Record of Youth (2020)

  Record of Youth

  Record of Youth izle : Hayallerinin bir lükse dönüştüğü bir nesilde umutsuzluğa kapılmadan hayallerini ve aşklarını gerçekleştirmek için çabalayan gençlerin büyüme rekoru ve hayallerine kendi yolunda koşan, heyecan ve heyecan sunan gençlerin tutkulu rekorunu konu alan bir drama. empati. Sa Hye Joon akıllı ve yakışıklıdır. İyi bir adam ve popüler bir model, ama asıl istediği oyuncu olmak. Birçok oyunculuk rolü için seçmelere katıldı, ancak henüz başarıya ulaşmadı. Ne yazık ki, Sa Hye Joon'un oyuncu olarak pek varlığı yok. Ahn Jung Ha ise makyaj sanatçısı olarak çalışıyor. Dışarıdan parlak ve neşeli ama içten içe yalnız olan Jung Ha, idollere hayranlık duyarak stres ve hayal kırıklıklarından kurtulur. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 7. Zombie Detective (2020)

  Zombie Detective

  Zombie Detective izle - Zombie Detective Türkçe Altyazılı izle : Kim Moo-Young, bir dedektiftir o aynı zamanda da bir zombidir.Küçük bir kasabada diğer insanların yaptıklarını taklit ederek dikkat çekmemeye çalışır.Onun tek amacı zombi olmadan önceki hayatında kim olduğunu hatırlayabilmek, hafızasını yeniden kazanabilmektir...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 8. School 2021 (2021)

  School 2021

  School 2021 Türkçe Altyazılı izle : Okul 2021, özel bir liseye devam eden ve üniversiteye gitmek yerine hedeflerini arayan öğrencilerin hikayesidir. Bu öğrencilerin aşk, dostluk, gerçek tutkular ve yoğun bir ortamda büyümeyi nasıl öğrendiklerini araştıracak. Gong Ki Joon, hem işi hem de okulu aynı anda üstlenen çalışkan bir öğrencidir. 11 yıllık tekvando hayalini sakatlık nedeniyle kaybeden vene yapacağını bilmemek. Jeong Young Joo, gizli bir hikayesi ve Gong Ki Joon ile geçmişte bir bağlantısı olan bir transfer öğrencidir. Sağlam bir hayali olan kendine güvenen bir liseli kız olan Jin Ji Won, annesiyle üniversiteye gitme konusunda anlaşmazlık içinde olmasına rağmen fikrini güvenle iletir. Kang Seo Young, üniversiteye giriş sınavlarına kendi başına hazırlanan yetenekli bir öğrencidir. Kore'deki en iyi beş üniversiteden birine girmeyi hedefliyor. Lee Kang Hoon, iş-yaşam dengesine değer veren bir öğretmendir. Yavaş yavaş öğrencileriyle birlikte büyür. Lee Jae Hee, kurulun yeğeninin başkanı, Gu Mi Hee ise Lee Jae Hyuk'un ikiz kardeşidir. Sakin bir insandır ve birçok yeni değişiklik yapmaya çalışır. Lee Jae Hyuk, Lee Jae Hee'nin ikizidir. Jae Hee'nin aksine, Jae Hyuk vakıftan destek alan kişidir...DAFFLix iyi seyirler diler. Gong Ki Joon is a hardworking student who assumes work and school simultaneously. He is a person who loses his dream 11-year dream of taekwondo due to injury and is unsure of knowing what to do. Jeong Young Joo is a transfer student with a hidden story and a past connection to Gong Ki Joon. Jin Ji Won, a confident high school girl with a solid dream, confidently communicates her opinion though she is in conflict with her mother about going to college. Kang Seo Young is a gifted student who is preparing, by herself, for college entrance exams. She is aiming to enter one of the top five universities in Korea.

 • 9. Lonely Enough to Love (2020)

  Lonely Enough to Love

  Lonely Enough to Love izle - Lonely Enough to Love Türkçe Altyazılı izle : Lonely Enough to Love dizisinde, aynı evde yaşayan bir grup arkadaşın yaşadıkları anlatılıyor.Onlar yanlız kalmayı asla istememekle beraber, ilişkilerinin ciddi bir boyuta ulaşmasını da istememektedirler.Cha Kang-Woo bir psikiyatristtir.Yaşadığı bir travmatik olay nedeniyle romantik ilişki yaşamaktan çekinmektedir.Lee Na-Eun, iyi insanlara karşı çok kibar olmasının yanında, adaletsiz ve kötü insanlara karşı oldukça acımazsızca yaklaşmaktadır.İşinde yaşadığı problemler sonrasında bir eve taşınır ve burada tanıştığı kişiye aşık olur...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 10. You Raise Me Up (2021)

  You Raise Me Up

  You Raise Me Up Türkçe Altyazılı izle : Do Yong Shik, memur olabilmek için yıllarca çalışmış, bu süreçte aşırı kilo alma, iktidarsızlık gibi sağlık sorunları yaşamaya başlamıştır.O, bu sorunu çözmek için bir üroloğa gider ancak doktor onun ilk aşkı Lee Ru-Da çıkar.Lee Ru-Da, onun eski sağlığına kavuşması için elinden geleni yapacaktır...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 11. Run On (2020)

  Run On

  Run On Türkçe Altyazılı izle : Dizide, farklı dünyaların insanları olan Oh Mi-Joo ile Ki Sun-Gyeom arasında yaşanan romantik hikaye konu ediliyor.Ki Sun-Gyeom, eski milli atletizm sporcusudur.Başına gelen bir olaydan sonra atletizmi bırakmak zorunda kalmıştır.O, şimdi spor menajerliği yapmaktadır.Oh Mi-Joo ise bir film çevirmenidir.İçe dönük duygusal bir yapıya sahiptir.Ki Sun-Gyeom ile karşılaşınca ikisi de bunun kaderleri olduğunu düşünecektir...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 12. Misty (2018)

  Misty

  Misty izle - Misty Türkçe Altyazılı izle : Go Hye-Ran adlı karakterin birdenbire hayatının değişmesini konu alacak olan olayları anlatan Misty‘de hikaye şöyle gelişiyor; Go- Hye-Ran adlı karakterin tam bir işkolik olması ve eski eşi olan avukat Kang Tae-Wook’a zaman ayıramamasından ötürü yoğun bir süreçten geçmektedir. Bir gün kendini cinayet şüphelisi olarak bulacak olan Go Hye-Ran adlı karakter; bu noktada en büyük yardımı yine eski eşi olan Kang Tae-Wook’tan alacaktır. Dava sürecinin yanı sıra aile yaşantılarını da bu sayede kurtaracak olan ikilinin yaşadıkları durumlardan beraberce kurtulacak ve olaylar gelişecektir.

 • 13. Sell Your Haunted House (2021)

  Sell Your Haunted House

  Sell Your Haunted House Türkçe Altyazılı izle : Hong Ji-A, hayaletleri kovabilme beceresine sahiptir.Bu yetenek ona vefat etmiş annesinden kalmıştır.O, Daebak Emlak’ın sahibidir.İşi ise evlerden hayatleri kovup onları satmak üzerinedir.Oh In-Beom ise bir dolandıcıdır.O hayaletlere inanmayıp, insanları dolandırmak için ruh kovucu kimliğine bürünmüştür.Hong Ji-A, 20 sene önce ölen annesinin vefat edişiyle alakalı olarak birtakım gizemleri çözebilmek için Oh In-Beom ile işbirliği yapacaktır...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 14. Mimicus (2022)

  Mimicus

  Mimicus Türkçe Altyazılı izle : Bir sanat lisesindeki öğrenciler, birbirlerini taklit etmenin norm olduğu bir kültürde “gerçek anlaşma” olduklarını kanıtlamaya çalışırlar. Han Yoo Sung, bir balonun içinde büyümüş gibi görünen zengin bir ailenin soğuk kalpli ve dürüst bir oğludur. Ancak diğerleri, dikenli dış görünüşünün altında yeteneklerini göstermek için can atan bir öğrenci olduğunu çok az biliyor. Başkalarını taklit etmekten nefret ederya da kendini taklit ediyor, ancak büyük bir eğlence şirketinde ünlü bir stajyer olan Ji Soo Bin'i kopyaladığını iddia eden garip bir söylentiye kapılır. Ji Soo Bin, ünlü bir stajyer olduğu için dikkat çeken bir eğlence şirketi yöneticisinin oğludur. Bu kadar ilgi görmesine rağmen aslında gizli tutmaya çalıştığı bir sırrı olan gizemli bir karakterdir. Oh Ro Si, ICE kız grubunun merkezi ve en genç üyesidir. Dost canlısı ve uyumlu kişiliğiyle sevilse de, diğer üyelerden kötü muamele görüyor. İdol aktivitelerinden sonra okula döndüğünde kendi kimlik duygusunu bulmayı hedefliyor. Shin Da Ra, sanat lisesindeki günlük hayatını belgeleyen videolarla kendi YouTube kanalını yöneten bir öğrencidir. Yalnız olmaktan nefret eder ve herkesin ona tapmasını ister. Shin Da Ra, arkadaşlığın sevdiği kişiyi taklit ederek tanımlandığına inanırdı, ancak Oh Ro Si ve Han Yoo Sung ile arkadaş olduktan sonra yaklaşımını yeniden düşünmesi gerekiyor...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 15. Let Me Be Your Knight (2021)

  Let Me Be Your Knight

  Let Me Be Your Knight Türkçe Altyazılı izle : Dizi, uyurgezerlikten muzdarip dünyanın en büyük idollerinden biri ile onu gizlice tedavi eden doktor arasındaki aşk ve iyileşme hikayesini anlatacak. Yoon Tae In, dünyanın her yerinde sevilen dokunulmaz bir idol yıldız ve evrenin merkezi olduğuna inanan bir müzik dehasıdır...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 16. Melancholia (2021)

  Melancholia

  Melancholia Türkçe Altyazılı izle : Bir matematik öğretmeni ile prestijli bir lise öğrencisi arasındaki cinsel skandal trajediyle sonuçlandı. 4 yıl sonra, okuldaki yozlaşmayı ortaya çıkarmak ve bir öğretmen olarak itibarını yeniden kazanmak için şimdi yetişkin olarak tekrar bir araya gelirler. Ji Yoon Soo, parlak bir gülümsemeye ve başkaları hakkında olumlu bir izlenime sahip bir lise matematik öğretmenidir. İlerlemek zorunda olan sert burunlu ve inatçı bir kişidir.aldığı kararlarla. Zor problemleri çözmeyi seven ve öğrencilere matematiği tamamen sevmeyi öğreten bir matematik meraklısıdır. Baek Seung Yoo duygusuz ve gözlerinde ışık yok. Beş yaşında bir sınav programına çıkan ve üniversite düzeyinde matematik problemleri çözerek dünyayı şaşırtan bir matematik dehasıydı. 10 yaşında MIT'ye kabul edilmiş ancak 12 yaşında okulu bırakmış ve bir anda ortadan kaybolmuştur...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 17. Imitation (2021)

  Imitation

  Imitation Türkçe Altyazılı izle : Imitation dizisinde, eğlence sektöründe olan idollerden oluşan bir grup karakterin yaşadıkları konu ediliyor.Ma-Ha, Teaparty isminde bir kız grubunun üyelerinden biridir.O, dans konusunda yeteneklidir aynı zamanda oyunculuğa da ilgi duymaktadır.O, ünlü şarkıcı Ri-Ma’ya çok benzemesi sebebiyle ilgi görmektedir.Ryeok, Shax ismindeki erkek grubunun üyelerindendir.Grup, tüm listelerde hep en başlardadır.Ryeok, başka birine benzediği için popülerleşmiş Ma-Ha’dan bu sebeple pek hoşlanmamaktadır.Yoo-Jin, Sparling grubunun üyesidir.O, inatçı biri olmasının yanı sıra pozitif bir kişiliğe de sahiptir.Ra Ri-Ma, oldukça popüler bir şarkıcıdır...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 18. Men are Men (2020)

  Men are Men

  Men are Men Türkçe Atlyazılı izle : Men are Men dizisinde, yanlız bir hayat yaşamak isteyen bir kadın olan Seo Hyun-Joo’nun kendini bir anda bir aşk üçgeninin içerisinde bulması konu ediliyor.Seo Hyun-Joo, kendini işine adamış bir işkoliktir.Webtoon planlayan bir ekipte müdür olarak çalışmaktadır.Seo Hyun-Joo, bir ilaç firmasının CEO’sudur.Soğuk ve işine bağlı biri olmasıyla tanınmaktadır.Park Do-Gyeom ise bir webtoon yazarıdır.Herkesle iyi ilişkilere sahip sosyal bir yapısı vardır.Uzun yıllardır arkadaşı olan Seo Hyun-Joo’a karşı onun hiç bilmediği birtakım romantik hisler beslemektedir...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 19. Lie to Me (2011)

  Lie to Me

  Lie to Me Türkçe Altyazılı izle : Kültür Bakanlığı’nda memur olarak çalışan Gong Ah Jung, evlilik konusunda çevresinden baskı gören genç ve güzel bir kadındır. Okul yıllarından beri aşık olduğu kişiyi etkilemek ve onunla aynı seviyede olduğunu göstermek adına memurluk sınavlarına girmiş ve başarılı olmuştur. Bir gün okuldan en yakın arkadaşı ile karşılaşır, onun aşık olduğu kişiyle evlendiğini öğrenir ve hayal kırıklığına uğrar. Bunun etkisiyle kendisinin de evli olduğunu söyler. Yanlış anlaşılmalar sonucunda Gong Ah Jung ile World Hotel Başkanı Hyun Ki Joon’un evli olduğu haberi yayılır. Bu haber Ki Joon’un kulağına geldiğinde bu haberi yalanlamayı düşünse de kendi çıkarları için bir süre susacaktır. İster istemez yakınlaşan ikilinin ilişkisi nefretten aşka dönüşecekken bir gün Ki Joon’un eski nişanlısı çıkagelir..DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 20. Today’s Webtoon (2022)

  Today’s Webtoon

  Today’s Webtoon Türkçe Altyazılı izle : Bir zamanlar Ulusal Judo Takımının bir üyesi olan On Ma Eum'un tüm hayatı spor etrafında dönüyordu. Ancak zorlu bir maç onu yırtık bir ayak bileği bağıyla terk ettiğinde, spora devam etme hayallerinin etrafında yıkılmasını izlemek zorunda kalır. Profesyonel judoculuk kariyeri tamamen sona ermiş olan Ma Eum, kendini toparlamanın ve hayatına devam etmenin bir yolunu bulmalıdır. herhangi bir tür olmadanOnu sürmeyi hayal eden Ma Eum, bundan sonra ne yapacağından gerçekten emin değil. Sporla ilgili olmayan ilk işine bir webtoon yazı işleri bölümünde çalışan Ma Eum, uyum sağlamakta zorlanıyor. İş arkadaşlarıyla ilişki kuramayan Ma Eum, bir sporcu olarak hayatı onu biraz pürüzlü bıraktığı için uyum sağlamakta zorlanıyor. Bunun da ötesinde, kendisine verilen iş alışık olduğu iş değil. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Ma Eum, tekrar mutlu olmanın bir yolunu bulup bulamayacağını merak ediyor. Neyse ki, geçen zaman ve iş arkadaşları Koo Jun Yeong ve Seok Jin Hyung'un biraz yardımıyla Ma Eum, yavaş yavaş yeni hayatına alışmaya başlar. Hayatındaki mücadeleler dağılmaya başlarken, Ma Eum kendini yeni bir hayale uzanırken bulur. Tek soru, bu hayali gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyduğu güce sahip olacak mı?..DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 21. Kill Me Heal Me (2015)

  Kill Me Heal Me

  Kill Me Heal Me izle : Birçok dizi de başrolü paylaşan Hwang Jung Eum ve Ji Sung’un popüler dizisinde, zengin bir aileden gelen ve 7 kişiliği olan Cha Do Hyun ile gizli psikiyatristi olan Oh Ri Jin arasındaki bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. Cha Do-Hyun’un kötü olarak bilinen karakterinin Ri-Jin’e aşık olmasıyla, Ri-Jin Do-Hyun’un hayatına girer. Do-Hyun’un çoklu kişilik problemini çözmeye çalışırken Ri-Jin kendi hakkında da birçok sır öğrenecektir.DAFFLix iyi seyirler diler.