İZLEYECEKLERİM

İZLEYECEKLERİM

 • 1. V-Wars (2019)

  V-Wars

  V-Wars HD 1080p Türkçe Altyazılı izle - DAFFLix : Ian Somerhalder’ın başrolünde yer aldığı yeni bir vampir dizisi. The Vampire Diaries'ten sonra Netflix yapımı V-Wars da izleyeceğiz. Dr. Luther Swann rolünde olan Ian Somerhalder, dünyaya yayılan bir zombi virüsüne antivirüs üretmeye çalışan bir bilim adamıdır. En yakın dostu Micheal Fayne'in de zombiye dönüşmesi ile işler onun için karmaşıklaşır. Micheal zombilerin lideri olma yolunda ilerliyordur. Luther en yakın dostu ile karşı karşıya gelmeli aynı zamanda da dünyayı kurtaracak bir antivürüs üretmelidir. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 2. 11.22.63 (Türkçe Dublaj) (2016)

  11.22.63 (Türkçe Dublaj)

  11.22.63 Türkçe Dublaj izle : Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanan dizi, Jake Epping isimli bir öğretmeninin, zamanda yolculuk yapmasını konu alarak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını yer ediniyor. J.J Abrams'ın yapımcılığında çekilen dizinin başrolünde ise Jake rolüyle James Franco var. (Örümcek adamda kötü karakter olarak bildiğimiz ve 121 saat filminin başrolü) DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Daybreak (Türkçe Dublaj) (2019)

  Daybreak (Türkçe Dublaj)

  Daybreak Türkçe Dublaj izle : Dizide bir lise öğrencisi olan Josh (Colin Ford), post apokaliptik olan Glendale isimli kasabada kaybolmuş olan kız arkadaşını aramaktadır. Angelica (Alyvia Alyn Lind), Josh ve eskiden kendisine zorbalık yapan Wesley'den oluşan bir takım olarak yol boyunca Mad Max benzeri çetelerden zombilere kadar birçok tuhaf şeylerle karşılaşacaklardır. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 4. The Rain (Türkçe Dublaj) (2018)

  The Rain (Türkçe Dublaj)

  The Rain Türkçe Dublaj izle : Dizide bildiğimiz dünyanın sonu gelmiştir yağmurla birlikte gelen ve iskandinavya nüfusunun büyük bir çoğunluğu yok eden ölümcül bir virüsten yaklaşık 6 yıl sonrasında iki Danimarka'lı kardeş güvenli bir yer bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Onlarda kendileri gibi hayatta kalan diğer gençlere katılarak İskandinavya'nın geri kalanında bir hayat izi bulmak üzere tehlikeli bir maceraya atılırlar. Kolektif geçmişlerinden ve toplumsal kurallardan kurtulmak isteyen bu gençler istedikleri kişi olmakta tamamen özgürlerdir ve hayatta kalma savaşı veren bu gençler geride bıraktıkları dünyada kaldığına inandıkları aşk, kıskançlık, yaşlılık gibi bir çok problemi kıyamet sonrası Dünya'da bile var olduğunu öğrenirler.. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 5. The 100 ( Türkçe Dublaj ) (2014)

  The 100 ( Türkçe Dublaj )

  The 100 ( Türkçe Dublaj ) izle : 97 yıl önce nükleer kıyamet, Dünya’nın bir kısmını yok etmiş, medeniyeti çökertmiştir. Tek kurtulanlar, felaket sırasında 12 uluslararası uzay istasyonunda bulunan 400 kişidir. Üç kuşak uzayda doğmuş ve sayıları 4.000’i bulmuştur. 12 istasyon artık birbirine bağlıdır ve tek amaçları hayatta kalmaktır. Burada idam cezası ve nüfus kontrolü gibi acımasız uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Grup liderleri geleceklerini korumak için bir araya gelirler ve 100 genç mahkumu yaşanabilir olup olmadığını test etmek için gizlice Dünya’ya sürgün ederler. İnsanlar son yüzyıl içinde ilk kez Dünya’ya geri dönüyorlardır. 100 sürgün arasında, zeki bir kız olan baş sağlık memuru Clarke, Başkan’ın oğlu Wells, gözü pek Finn, kardeşler Bellamy ve Octavia vardır. Bu gençler arasında gelir gelmez liderlik çabaları, gruplaşma ve sürtüşmeler başlar. Fakat bilmedikleri bu dünyada hayatta kalmak istiyorsalar iş birliği yapmaları gerekecektir… Dizi Kass Morgan’ın The Hundred isimli kitap serisine dayanmaktadır.DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 6. The Witcher (Türkçe Dublaj) (2019)

  The Witcher (Türkçe Dublaj)

  The Witcher Türkçe Dublaj izle : Dizi sayısız dile çevrilmiş olan ve kendine ait filmi, oyunu olan Witcher Saga roman serisinden TV dizisi olarak Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak. Son video oyunu olan The Witcher 3 tüm dünyada 33 milyondan fazla satış yaparak büyük bir başarı elde etmiştir. The Witcher genç yaşta olan fakat doğaüstü güçlere sahip fantastik canavarlarla savaşan büyücüleri, efsungerleri ve normal insanları konu edinmekte.. DAFFLix iyi seyirler diler.