Film dizi

Film dizi

 • 1. Reply 1997 (2012)

  Reply 1997

  Reply 1997 izle : Reply 1997 dizisi Busan’da yaşayan 6 gencin hikayesinin anlatıldığı bir gençlik dizisi. 90’ların en popüler gençlik gruplarından H.O.T. aşırı hayran ve bir gün onun solistiyle evleneceğini düşleyen Sung Shi-won, Shi-won’nun bütün çocukluğunu beraber geçirdiği ve sonradan ona aşık olan çocukluk arkadaşı Yoon Yoo-jea, Yoon-jea’nın en iyi arkadaşları Kang Joo-hee ve Bang Sung-jea , Shi-won’nun en iyi arkadaşı Mo Yoo-jung ve son olarak da babası asker olduğu için Seoul’den Busan’a transfer olan sporda becerikli ama kızlarla iletişimde zayıf Do Hak-chan’nın 1997 yılından başlayan komik hikayeleri...Hikayede geçen olaylar kahramanların lisede okudukları 1997 yılı ile yıllar sonra arkadaşları ile toplandıkları 2012 yılındaki mezunlar günün arasında gidip gelmekte. Hikaye bu altı arkadaştan bir çiftin evleneceklerini ilan etmesi ile başlıyor. DAFFLix iyi seyirler diler.)

 • 2. Tale of the Nine Tailed (2020)

  Tale of the Nine Tailed

  Tale of the Nine Tailed izle - Tale of the Nine Tailed Türkçe Altyazılı izle : Nam Ji-A, ‘Şehrin Efsanelerini Bulmak’ isimili bir televizyon programının yapımcısıdır.O, yaptığı işte yapılmayanın peşinden giden,cesur biridir.Birgün yaşadığı şehre ‘dokuz kuyruklu tilki’nin geldiğini öğrenir ve onun peşine düşer.Dokuz kuyruklu tilki, kore mitolojisinde yer alan efsanevi bir yaratıktır.Şehirdeki bu yaratığın adı Lee Yeon’dur.O, Baekdudaegan’daki dağlarda yaşayıp orayı yönetmekteydi.Yeni görevi, insanların hayatlarına karışan kargaşayı dünyadan temizlemektir...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Alaaddin (1992) (2020)

  Alaaddin (1992)

  Alaaddin izle - Alaaddin 1992 izle - Alaaddin Türkçe Dublaj izle : Sihirli halının üstünde harika bir serüvene hazır mısınız? Akıldan çıkmayan sahneleri, Oscar ödüllü şarkısı, eğlenceli hikayesi ile Alaaddin´in sihirli dünyasını siz de keşfedin! Agrabah şehrinin kalbinde, köylü Alaaddin ve onun yaramaz maymunu Abu, özgür ruhlu güzel prenses Yasemin'i kurtarabilmek amacıyla savaş vermektedirler. Sihirli bir lambayı ovmasıyla hayatı değişen Alaaddin'in şimdi çılgın ve şekilden şekile giren bir cini vardır! Cin'in de yardımıyla Alaaddin artık bir prenstir. Lakin kötü kalpli Cafer ve onun sinir bozucu papağanı Yago da lambanın gizli güçlerinin peşindedir. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 4. Reply 1988 (2015)

  Reply 1988

  Reply 1988 izle : 80'ler Koresini en samimi ve can alıcı haliyle gözler önüne seren bu yapım bireysel hikayeleri, müzikleri ve kaliteli oyuncu kadrosuyla her bölümde nostalji yaşatır. Bir Güney Kore dizisi olsa dahi geçmişin sıcaklığına duyulan özlem ile izleyen herkesin kalbine dokunur. Her bölüm bize çok güzel dersler verir: dostluk, kardeşlik, komşuluk, aile olmak, bağlılık, sadakat, sevgi, aşk… Reply serisi aslında bize sıradan insanların sıradan hayatlarını, 'sıradan'ın güzelliğini anlatır. Güney Kore’nin bir şehrinin, bir kasabasının mahallelerinden birine konuk olduğumuz bu dizide insanların günlük yaşamlarını izleriz. DAFFLix iyi seyirler diler.)

 • 5. Wonder Woman 1984 (2021)

  Wonder Woman 1984

  Wonder Woman 1984 izle - Wonder Woman 1984 Türkçe Altyazılı izle - Wonder Woman 1984 1080p izle : 1980’li yılların ortasında geçen hikayede Wonder Woman yeni düşmanlar ve müttefiklerle karşı karşıya geliyor. Bu kez iki farklı düşmanla birlikte mücadele etmek zorunda kalan Prenses Diana’yı beklemedik bir şeyle daha karşılaşacaktır… DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 6. Star Wars (1977) - Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut (2020)

  Star Wars (1977) - Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut

  Star Wars (1977) - Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut Türkçe Dublaj izle : Luke Skywalker (Mark Hammil) amcası ve teyzesiyle tarım işinde uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi'ye katılıp "jedi" olmak istese de amcası buna karşı çıkmaktadır. Bu arada şeytani bir imparator galaksiyi ele geçiriyor ve "Ölüm Yıldızı" denilen, gezegenleri yok edebilecek güce sahip olan bir gemi yapıyor. Direnişçilerin başı olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bu geminin planlarını ele geçiriyor ve R2-D2 (Kenny Baker)'nun içine koyuyor. Bu planların Obi-Wan Kenobi (Alec Guinness)'ye ulaşması gerekiyor. R2-D2 önce Luke Skywalker'la karşılaşıyor ve birlikte Obi-Wan Kenobi'yi buluyorlar. "Ölüm Yıldızı"nı yok etmek için Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia'yla birlikte imparatora savaş açıyorlar. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 7. Reply 1994 (2013)

  Reply 1994

  Reply 1994 izle : Korenin çeşitli şehirlerinden Seul'e okumaya gelen 6 genç bir pansiyonda kalır. Pansiyon, Na Jung adında kızları olan Masanlı bir aile tarafından işletilir.Üniversitedeki ilk yılında olan bu öğrenciler şehirdeki yaşama ayak uydurmaya çalışırlar. DAFFLix iyi seyirler diler.)

 • 8. Goblin (2016)

  Goblin

  Goblin izle : Guardian: The Lonely and Great God adıyla da bilinen dizide, olaylar efsanevi bir mit yaratığı olan goblinin ve onun gelinin etrafında dönmektedir. Goblin'in ölmek üzere olan hamile bir kadının son dileğini kabul etmesiyle Kim Shin( Goblin) ve Eun-Tak'ın (Goblin'in gelini) kaderi birbirine bağlanır. Goblin'in sonsuz hayatına son verebilecek tek kişi ve yapmazsa ölecek olan tek kişi Ji Eun-Tak'tır. Çoktan birbirine aşık olmuş bu ikili için, yaşamak ölmekten daha zor bir hale gelir. Asya Dizileri izle - DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 9. 1983 (2018)

  1983

  1983 Türkçe Altyazılı 1080p izle : Dizide Polonya'nın özgürlüğünü tehlikeye atmakta olan ve ardından Sovyet birliği'nin yıkılmasına sebebiyet veren 1983 yılındaki gerçekleşen yılıcı bir terör saldırısından yaklaşık olarak 20 yıl sonra idealist düşünceye sahip bir hukuk öğrencisi olan Kajetan (Maciej Musiał) ve birlikte gözden düşmüş olan eski bir polis müfettişi Anatol (Robert Wieckiewicz), Demir perde'nin ayakta kalmasına ve Polonya'nın baskıcı bir polis devleti himayesinde yaşamsına neden olan gizli bir anlaşmanın var olduğunu keşfederler.. 20 yıl sürmüş olan barış ve refah ortamının ardından 2003 yılına gelindiğinde ise rejim liderleri 1980'lerdeki muhaliflerle planlanan ve Plonya'yı tamamen değiştirecek ülkede ve hatta tüm dünya üzerinde yaşayan her bir vatandaşın hayatını etkilebilecek kadar çok gizli olan bu planı yürülüğe sokmaya karar verirler. Bu iki kahramanımızın keşfettiği gizli antlaşma bir devrim başlatma potansiyeline sahiptir ve iktidardakilerin ise bu sırrı korumak için yapmayacağı şey yoktur.. DAFFLix iyi seyirler diler.