En iyileri

En iyileri

 • 1. All of Us Are Dead (2022)

  All of Us Are Dead

  All of Us Are Dead Türkçe Altyazılı izle : Bir lise, bir zombi virüsü salgını için sıfır noktası olur. Kapana kısılmış öğrenciler çıkış yolu için savaşmalı ya da kuduz bulaşmışlardan birine dönüşmelidir...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 2. Kingdom: Ashin of the North (2021)

  Kingdom: Ashin of the North

  Kingdom: Ashin of the North izle - Kingdom: Ashin of the North Türkçe Dublaj izle - Kingdom: Ashin of the North Türkçe Altyazılı izle - Kingdom: Ashin of the North 1080p izle : Kingdom’un özel bölümü olarak hazırlanan filmde, kabilesini ve ailesini kaybetmiş bir kadının trajedi, ihanet ve gizemli bir keşif sonucunda yaşananların intikamını almak için işe koyulur… DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Sherlock (2010)

  Sherlock

  Sherlock Türkçe Altyazılı 1080p izle : 9.3 imdb puanlı bir baş yapıt. Sör Conan Doyle 'un modern Sherlock 'u karşınızda. Dünyanın en ünlü dedektifi modern teknolojik aletler ile harikalar yaratıyor. Daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde, birbirinden ilginç gizemler Sherlock tarafından çözülüyor. DAFFLix iyi seyirler diler...

 • 4. Doctor Stranger (2014)

  Doctor Stranger

  Doctor Stranger izle : Tamamlanmış mini kore dizileri arasında yer alan ve toplamda 20 bölümden oluşan Doctor Stranger, henüz daha çocukken Park Hoon ve ve onun babası bir görev için Kuzey Kore’ye gönderilir. Park Hoon, babası tarafından kendisi gibi doktor olmak için eğitilir ve alanında büyük bir başarı kazanan Hoon, Göğüs Cerrahı olur. Bir yolunu bulup Güney Kore’ye giden Hoon, ongwoo Üniversitesi Hastanesi'nde bir doktor olarak çalışmaya başlar ancak aklı Kuzey Kore’deki sevdiği kadındadır. Onu buraya getirmek için her şeyi yapacaktır. DAFFLix iyi seyirler diler.