Dizi

Dizi

 • 1. Andante (2019)

  Andante

  Andante Türkçe Altyazılı izle : Shi Kyung, on altı yaşında sıradan bir lise öğrencisidir. Bir gün bu genç adam bir taşraya taşınır ve buradaki bir liseye kayıt yaptırır. Bu yeni hayatında ise öğreneceği çok şey vardır. Shi Kyung, gerçek aşkı ilk kez burada tadar ve daha da önemlisi, doğanın sırlarına tanık olur. Bu sırlar onun hayatını tamamen değiştirecek ve ona birçok şey katacaktır. Ünlü K-POP grubu EXO’nun bir üyesi olan Kai’nin canlandırdığı genç Shi Kyung, gençliğin getirilerini, aşkı, doğayı, dostluğu ve nicelerini işte bu yeni hayatında ve yerinde öğrenecektir. Hayatı büyük ölçüde değişecek olan Shi Kyung’nun maceralarına tanık olmak için diziyi takip etmeniz yeterli olacaktır. DAFFLix iyi seyirler diler:)

 • 2. Aslan Kral 3 (2020)

  Aslan Kral 3

  Aslan Kral 3 izle - Aslan Kral 3 Türkçe Dublaj izle - The Lion King 1½ izle : Bu bölümde, Afrika ormanlarının isimsiz kahramanları Timon ve Pumbaa ile geçmişe yolculuk edeceğiz. Simba´nın maceralarının başlamadan önceki zamana gidip, Timon ve Pumbaa´nın nereden geldiğini, nasıl tanıştıklarını, yaşamak için nasıl bir mükemmel yer aradıklarını ve Simba´yla nasıl tanıştıkları anlatılıyor. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Aslan Kral (1994) (2020)

  Aslan Kral (1994)

  Aslan Kral izle - Aslan Kral 1994 izle - Aslan Kral Türkçe Dublaj izle - The Lion King izle : Vahşi Afrika?nın derinliklerinde doğan genç bir aslanın, Simba'nın, hırslı düşmanlarına karşı verdiği ormanlar kralı mücadelesi, hayvanlar arasında insanlara o çok benzeyen dostluklar ve kindarlıklarla örülü öyküsünü ilk seyrettiğimizde yıllardan 1994'tü. Büyük küçük demeden geniş bir yaş skalasını sinema salonlarına çekmeyi başaran Disney animasyonu, karakter derinliği, mizahi senaryosu ve özellikle Hans Zimmer'ın elinden çıkan Oscar ödüllü müzikleriyle gönüllerde yer etmişti. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 4. Aslan Kral 2: Simbanın Onuru (2020)

  Aslan Kral 2: Simbanın Onuru

  Aslan Kral 2: Simbanın Onuru izle - Aslan Kral 2: Simbanın Onuru Türkçe Dublaj izle - The Lion King II: Simba's Pride izle : Krallığa kavuşan Simba,Nala ile evlenir ve Kiara adlı bir kız çoçukları olur. En az babası kadar asi olan Kiara,krallığın sınırını aşıp yasak bölgeye girer ve şeytan Scarın oğlu Kovu ile tanışır. Kiara ile Kovu un arkadaşlıkları,bu düşman ailelerini tekrar karşı karşıya getirecek mi? DAFFLix iyi seyirler diler.