Anime!izle

Anime!izle

 • 1. Squid Game (2021)

  Squid Game

  Squid Game Türkçe Altyazılı izle : Squid Game dizisinde, ölüm riski olan bir yarışmaya katılan bir grup insanın yaşadıkları konu ediliyor.Karakterlerden Ki-Hoon, çalıştığı şirket tarafından işine son verilir ve işsizlik sebebiyle canı pahasına 40 milyon dolarlık yarışmaya katılmaya karar verir.Sang-Woo ise onun çocukluk arkadaşıdır.Ne kadar yakın olsalar da iki arkadaş birbirinden çok farklı hayatlar yaşamıştır.Sang-Woo, yoksul bir ailede büyüyüp çok önemli bir üniversiteden mezun olmayı başarmıştır.O, çalıştığı şirketin kriz yaşaması sebebiyle Ki-Hoon ile birlikte hayatta kalma yarışmasına girmeye karar verir...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 2. All of Us Are Dead (2022)

  All of Us Are Dead

  All of Us Are Dead Türkçe Altyazılı izle : Bir lise, bir zombi virüsü salgını için sıfır noktası olur. Kapana kısılmış öğrenciler çıkış yolu için savaşmalı ya da kuduz bulaşmışlardan birine dönüşmelidir...DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Sweet Home (2020)

  Sweet Home

  Sweet Home izle - Sweet Home Türkçe Altyazılı izle : İnsanlar acımasız canavarlara dönüşerek dehşet saçarken sorunlu bir genç ile komşuları hayatta kalmak ve insanlıklarına tutunmak için savaşır. DAFFLix iyi seyiler diler.

 • 4. Sweet Tooth (2021)

  Sweet Tooth

  Sweet Tooth izle - Sweet Tooth Türkçe Altyazılı izle : Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır. DAFFLix iyi seyiler diler.