anime

anime

 • 1. Alaaddin (1992) (2020)

  Alaaddin (1992)

  Alaaddin izle - Alaaddin 1992 izle - Alaaddin Türkçe Dublaj izle : Sihirli halının üstünde harika bir serüvene hazır mısınız? Akıldan çıkmayan sahneleri, Oscar ödüllü şarkısı, eğlenceli hikayesi ile Alaaddin´in sihirli dünyasını siz de keşfedin! Agrabah şehrinin kalbinde, köylü Alaaddin ve onun yaramaz maymunu Abu, özgür ruhlu güzel prenses Yasemin'i kurtarabilmek amacıyla savaş vermektedirler. Sihirli bir lambayı ovmasıyla hayatı değişen Alaaddin'in şimdi çılgın ve şekilden şekile giren bir cini vardır! Cin'in de yardımıyla Alaaddin artık bir prenstir. Lakin kötü kalpli Cafer ve onun sinir bozucu papağanı Yago da lambanın gizli güçlerinin peşindedir. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 2. Sevimli Canavarlar (2020)

  Sevimli Canavarlar

  Sevimli Canavarlar izle - Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj izle : Pete Docter, David Silverman ve bir yardımcı yönetmen olmak üzere 3 direktör tarafından çekimleri 2001 yılında gerçekleştirilen Sevimli Canavarlar filmi 2 Kasım 2001 tarihinde ABD’de, 19 Nisan 2002 tarihinde ise Türkiye’de izleyici karşısına çıkmıştır. Pete Docter’in yazdığı orijinal hikayeden yola çıkılarak sinemaya uyarlanan sevimli yaratıkların orijinal dilde ki seslendirmelerini ise Billy Crystal, John Goodman ve Mary Gibbs gibi isimler yapmıştır. 481 Binden fazla IMDB oylamasına sahip olan animasyon, aile, macera ve komedi türdeki yapım 8,1 değerinde ki puanıyla 562 Milyon değerinde hasılata sahiptir. Sevimli yaratıklar, Canavarlar Dünyası olarak adlandırdıkları Dünya’da yaşayan ve hayatlarını sürdürebilmek için insanlara muhtaç olan tuhaf ve bir o kadarda sevimli canlılardır. Yaşadıkları trajikomik hikayeyi konu alan filmde, canavarlarımız insanlara muhtaçtır çünkü, onları korkutup çığlık attırdıklarında açığa çıkan enerji onları ilginç bir biçimde beslemektedir. İlginç Dünyalarına küçük kızın biri düştüğünde ise olaylar çığırından çıkmaya başlar… DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 3. Aslan Kral (1994) (2020)

  Aslan Kral (1994)

  Aslan Kral izle - Aslan Kral 1994 izle - Aslan Kral Türkçe Dublaj izle - The Lion King izle : Vahşi Afrika?nın derinliklerinde doğan genç bir aslanın, Simba'nın, hırslı düşmanlarına karşı verdiği ormanlar kralı mücadelesi, hayvanlar arasında insanlara o çok benzeyen dostluklar ve kindarlıklarla örülü öyküsünü ilk seyrettiğimizde yıllardan 1994'tü. Büyük küçük demeden geniş bir yaş skalasını sinema salonlarına çekmeyi başaran Disney animasyonu, karakter derinliği, mizahi senaryosu ve özellikle Hans Zimmer'ın elinden çıkan Oscar ödüllü müzikleriyle gönüllerde yer etmişti. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 4. Dracula 2020 (2020)

  Dracula 2020

  Dracula 2020 Türkçe Altyazılı izle : Üç bölüm halinde ekrana gelmeye hazırlanan “Dracula” uyarlaması, Netflix ve BBC ortaklığında hayata geçiriliyor. Dizinin başrolü, son yıllarda “The Square” filmindeki performansıyla ses getirilen Claes Bang’e emanet edilirken senaryo kadrosunda “Doctor Who”nun showrunner’ı Steven Moffat ve “Sherlock”un senaristi Mark Gatiss görev yapıyor. DAFFLix iyi seyirler diler.

 • 5. Larva Adası Filmi izle - The Larva Island Movie (2020)

  Larva Adası Filmi izle - The Larva Island Movie

  Larva Adası Filmi izle - Larva Adası Filmi Türkçe Dublaj izle - The Larva Island Movie izle : Film 2018 yılındaki giriş filminden sonra ikinci bölüm olarak tasarlanmıştır. Filmdeki karakterlerin seslendirmelerini ise bizzat senarist ekibi üstlenmiştir. Bu eğlenceli ve komik animasyon filminde; Chuck bir bölüm öncesinde kaldığı noktadan yani Larva Adasından artık eve dönmüştür ve bir gazeteci ile ada hayatını ve orada yaşadığı maceraları konuşmaktadır. Orada gördüklerini, oradaki dostları Red ve Yellow’u ve nelere tanık olduğundan bahsetmektedir. Filmin serisinin ikincisi olarak ekranlardaki yerini alan animasyon filminde bu defa geçmişe flashback gidişler yaşanacak ve şimdiki zaman ile Chuck’ın adayı ne kadar özlediği anlatılacaktır... DAFFLix iyi seyirler diler.